CarlHag
Carlhag kontakt

Kontakta oss på CarlHag

Kontakta oss gärna på huvudkontoret om du har funderingar. Du har även kontaktuppgifter till ditt lokala kontor längst ner i sidfoten. Behöver du kontakta någon inom ett specifikt ämne kan du sortera efter önskemål bland kontakterna här nedan.

Huvudkontor Karlstad
Strågatan 5
653 43 Karlstad
Tel 054-55 57 70
E-post info@carlhag.se

Johan Hammarström VD Direkttel: 054-55 57 73 Mobil: 070-355 00 64 johan.hammarstrom@carlhag.se
Claes Persson Vice VD/Försäljning Direkttel: 060-57 54 45 Mobil: 070-666 51 87 claes.persson@carlhag.se
Christer Markusson Konstruktion/Produktion Direkttel: 054-55 57 79 Mobil: 070-594 17 00 christer.markusson@carlhag.se
Carina Andersson Ekonomi/Administration Direkttel: 054-55 57 74 Mobil: 070-565 46 30 carina.andersson@carlhag.se
Jan Ekberg Serviceförsäljning Karlstad Direkttel: 054-55 57 81 Mobil: 070-562 56 38 jan.ekberg@carlhag.se
Mats Larsson Avdelningsansvarig lyft Karlstad Direkttel: 054-55 57 78 Mobil: 070-642 18 15 mats.larsson@carlhag.se
Eilert Lundstedt Kvalité/Ledningssystem Direkttel: 054-55 57 76 Mobil: 070-315 81 70 eilert.lundstedt@carlhag.se
Marco Svartling Teknisk support/Reservdelar Direkttel: 054-55 57 77 Mobil: 070-628 12 00 marco.svartling@carlhag.se
Thomas Eskilsson Serviceplanering Karlstad Mobil: 070-647 64 49 thomas.eskilsson@carlhag.se
Jonas Lidén Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-633 48 90 jonas.liden@carlhag.se
Sebastian Ekberg Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-611 15 53 sebastian.ekberg@carlhag.se
Tore Lundgren Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-208 75 73 tore.lundgren@carlhag.se
Morgan Larsson Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-590 41 25 morgan.larsson@carlhag.se
Lars Sjöström Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-207 27 00 lars.sjostrom@carlhag.se
Robin Arvidsson Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-368 25 55 robin.arvidsson@carlhag.se
Fredrik Björk Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-368 82 27 fredrik.bjork@carlhag.se
Robert Larsson Servicetekniker Karlstad Mobil: 070-202 71 90 robert.larsson@carlhag.se
Jonas Höglund Avdelningsansvarig lyft/Konstruktör Sundsvall Direkttel: 060-57 54 46 Mobil: 070-600 95 35 jonas.hoglund@carlhag.se
Anders Näslund Serviceförsäljning Sundsvall Direkttel: 060-57 54 48 Mobil: 070-633 38 49 anders.naslund@carlhag.se
Björn Jonsson Serviceplanering/Teknisk support Sundsvall Direkttel: 060-57 54 51 Mobil: 070-663 28 87 bjorn.jonsson@carlhag.se
Fredrik Moberg Servicetekniker Sundsvall Mobil: 070-262 90 86 fredrik.moberg@carlhag.se
Roger Sundberg Servicetekniker Sundsvall Mobil: 070-528 00 59 roger.sundberg@carlhag.se
Erik Norman Servicetekniker Sundsvall Mobil: 070-322 03 43 erik.norman@carlhag.se
Stefan Sundkvist Försäljning lyft Luleå Direkttel: 060-57 54 57 Mobil: 070-585 15 50 stefan.sundkvist@carlhag.se
Kristofer Bjursell Servicetekniker Umeå Mobil: 070-276 31 99 kristofer.bjursell@carlhag.se
Håkan Johansson Servicetekniker Umeå Mobil: 072-520 71 69 hakan.johansson@carlhag.se
Joakim Öman Servícetekniker Piteå Mobil: 070-322 81 70 joakim.oman@carlhag.se
Per Öbrink Avdelningsansvarig Direkttel: 026-15 34 41 Mobil: 070-630 71 12 per.obrink@carlhag.se
Kristofer Ramsell Försäljning lyft Gävle Direkttel: 026-15 34 42 Mobil: 070-205 85 51 kristofer.ramsell@carlhag.se
Thomas Pöhö Servicetekniker Gävle Direkttel: 026-15 34 43 Mobil: 070-550 26 75 thomas.poho@carlhag.se
Fredrik Westlund Servicetekniker Gävle Mobil: 070-529 59 86 fredrik.westlund@carlhag.se
Oskar Åstrand Servicetekniker Gävle Mobil: 070-352 93 49 oskar.astrand@carlhag.se
Driton Kllokoqi Säljare Örebro Direkttel: 019-10 99 61 Mobil: 070-343 65 23 driton.kllokoqi@carlhag.se
Mikael Lindén Servicetekniker Örebro Mobil: 070-583 85 32 mikael.linden@carlhag.se
Torbjörn Brander Servicetekniker Örebro Mobil: 070-251 23 57 torbjorn.brander@carlhag.se
Johan Nilsson Servicetekniker Örebro Mobil: 070-201 43 99 johan.nilsson@carlhag.se
Johnny Hultman Servicetekniker Ö-vik Mobil: 072-860 81 55 johnny.hultman@carlhag.se
Elias Wiberg Servicetekniker Ö-vik Mobil: 072-520 71 71 elias.wiberg@carlhag.se