CarlHag
Carlhag kontakt

Kontakta oss på CarlHag

Kontakta oss gärna på huvudkontoret om du har funderingar. Du har även kontaktuppgifter till ditt lokala kontor längst ner i sidfoten. Behöver du kontakta någon inom ett specifikt ämne kan du sortera efter önskemål bland kontakterna här nedan.

Huvudkontor Karlstad
Strågatan 5
653 43 Karlstad
Tel: 054 – 555770
E-post info@carlhag.se

Kontaktbild saknas Johan Hammarström VD/Marknad Direkttel: 054 - 555 773 Mobil: 070 - 355 00 64 johan.hammarstrom@carlhag.se
Kontaktbild saknas Claes Persson Vice VD/Försäljning Direkttel: 060 - 57 54 45 Mobil: 070 - 666 51 87 claes.persson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Christer Markusson Konstruktion/Produktion Direkttel: 054 - 555 779 Mobil: 070 - 594 17 00 christer.markusson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Carina Andersson Ekonomi & Administration Direkttel: 054 - 555 774 carina.andersson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Jan Ekberg Serviceförsäljning Karlstad Direkttel: 054 - 555 781 Mobil: 070 - 562 56 38 jan.ekberg@carlhag.se
Kontaktbild saknas Mats Larsson Avdelningsansvarig lyft Karlstad Direkttel: 054 - 555 778 Mobil: 070 - 642 18 15 mats.larsson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Eilert Lundstedt Kvalité och ledningssystem Direkttel: 054 - 555 776 Mobil: 070 - 315 81 70 eilert.lundstedt@carlhag.se
Kontaktbild saknas Marco Svartling Teknisk support/reservdelar Direkttel: 054 - 555 777 Mobil: 070 - 628 12 00 marco.svartling@carlhag.se
Kontaktbild saknas Thomas Eskilsson Serviceplanering Karlstad Mobil: 070 - 647 64 49 thomas.eskilsson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Jonas Lidén Servicetekniker Karlstad Mobil: 070 - 633 48 90 jonas.liden@carlhag.se
Kontaktbild saknas Sebastian Ekberg Servicetekniker Karlstad Mobil: 070 - 611 15 53 sebastian.ekberg@carlhag.se
Kontaktbild saknas Tore Lundgren Servicetekniker Karlstad Mobil: 070 - 208 75 73 tore.lundgren@carlhag.se
Kontaktbild saknas Morgan Larsson Servicetekniker Karlstad Mobil: 0705 - 904 125 morgan.larsson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Lars Sjöström Servicetekniker Karlstad Mobil: 0702 - 072 700 lars.sjostrom@carlhag.se
Kontaktbild saknas Robin Arvidsson Servicetekniker Karlstad Mobil: 0703 - 682 555 robin.arvidsson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Fredrik Björk Servicetekniker Karlstad Mobil: 0703 - 688 227 fredrik.bjork@carlhag.se
Kontaktbild saknas Jonas Höglund Avdelningsansvarig lyft Sundsvall Direkttel: 060 - 575 446 Mobil: 070 - 600 95 35 jonas.hoglund@carlhag.se
Kontaktbild saknas Stefan Sundkvist Försäljningsingenjör lyft Luleå Direkttel: 060 - 575 457 Mobil: 070 - 585 15 50 stefan.sundkvist@carlhag.se
Kontaktbild saknas Anders Näslund Serviceförsäljning Sundsvall Direkttel: 060 - 575 448 Mobil: 070 - 633 38 49 anders.naslund@carlhag.se
Kontaktbild saknas Björn Jonsson Serviceplanering Sundsvall Mobil: 070 - 663 28 87 bjorn.jonsson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Fredrik Moberg Servicetekniker Sundsvall Mobil: 0702 - 629 086 fredrik.moberg@carlhag.se
Kontaktbild saknas Roger Sundberg Servicetekniker Sundsvall Mobil: 070 - 528 00 59 roger.sundberg@carlhag.se
Kontaktbild saknas Erik Norman Servicetekniker Sundsvall Mobil: 070 - 322 03 43 erik.norman@carlhag.se
Kontaktbild saknas Johnny Hultman Servicetekniker Ö-vik Mobil: 072-860 81 55 johnny.hultman@carlhag.se
Kontaktbild saknas Kristofer Bjursell Servicetekniker Umeå Mobil: 070 - 276 31 99 kristofer.bjursell@carlhag.se
Kontaktbild saknas Håkan Johansson Servicetekniker Umeå Mobil: 072-520 71 69 hakan.johansson@carlhag.se
Kontaktbild saknas Linus Åhs Servicetekniker Umeå Mobil: 0702 - 629 094 linus.ahs@carlhag.se
Kontaktbild saknas Joakim Öman Servícetekniker Piteå Mobil: 070 - 322 81 70 joakim.oman@carlhag.se
Kontaktbild saknas Per Öbrink Avdelningsansvarig Direkttel: 026 - 15 34 41 Mobil: 070 - 630 71 12 per.obrink@carlhag.se
Kontaktbild saknas Kristofer Ramsell Försäljning lyft Gävle Direkttel: 026 - 153 442 Mobil: 070 - 205 85 51 kristofer.ramsell@carlhag.se
Kontaktbild saknas Thomas Pöhö Servicetekniker Gävle Direkttel: 026 - 153 443 Mobil: 070 - 550 26 75 thomas.poho@carlhag.se
Kontaktbild saknas Fredrik Westlund Servicetekniker Gävle Mobil: 070-529 59 86 fredrik.westlund@carlhag.se
Kontaktbild saknas Driton Kllokoqi Säljare/konstruktör Örebro Direkttel: 019-109961 Mobil: 0703 - 436 523 driton.kllokoqi@carlhag.se
Kontaktbild saknas Mikael Lindén Servicetekniker Örebro Mobil: 070 - 583 85 32 mikael.linden@carlhag.se
Kontaktbild saknas Torbjörn Brander Servicetekniker Örebro Mobil: 070-251 23 57 torbjorn.brander@carlhag.se
Kontaktbild saknas Johan Nilsson Servicetekniker Örebro Mobil: 070-2014399 johan.nilsson@carlhag.se